V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Rozhodli jsme se proto vytvořit diář propojený s webovou aplikací (jakýsi receptář) a shromáždit informace v podobě textů, obrázků a videí a nabídnout je čtenářům v přehledné formě.

Během jeho přípravy jsme strávili celý rok po boku včelaře, zahradníka a foodblogerky, abychom pro vás vybrali ty nejlepší rady. Vytvořili jsme texty nabité zajímavostmi a natočili poutavá videa, ve kterých ti například poradíme, jak se starat o vlastní včelstvo – krok za krokem, měsíc po měsíci, tak, aby jsi si prošli celým rokem včelaře i zahradníka.

Fyzický diář ti pak poslouží jako pracovní sešit. Obsahuje krátké shrnutí prací, na které se můžeš v daný měsíc těšit. Je zde místo na tvoje poznámky. Diář ti bude užitečným pomocníkem přímo v „terénu“ – u včel, u plotny nebo na zahradě.


Roční online členství 

Chceš prožít celý rok farmáře na vlastní kůži? Náš online farmářský diář ti to umožní. Při koupi tohoto balíčku dostaneš přístup do online sekce na webu, kde na tebe bude čekat dvanáct měsícům napěchovaných vědomostmi. Objednat

 

 Roční online členství s diářem 

Chceš prožít celý rok farmáře na vlastní kůži? Náš online farmářský diář ti to umožní. Dvanáct měsíců na tebe čeká v členské sekci na webu. Společnost ti navíc bude dělat kvalitní tištěný diář, který k ročnímu online členství dostaneš. 

Objednat

Prémiový balíček 

Přístup do webové sekce a fyzický diář je při koupi tohoto členství samozřejmost. Navíc se ale můžeš těšit na 4 letou medovinu v prémiové lahvi, která ti umocní zážitek z diáře. A kdo ví, třeba ta další lahev bude z medu od tvých včel! 

Objednat